Vestel Servisi Telefon : 0212 988 16 05

Hakkımızda

Sefaköy Vestel Servisi Hakkımızda

2002 yılından itibaren hizmet veren firmamız; genişleyen iş hacmi ve çeşitliliği ile beyaz eşya servis sektöründe kaliteli hizmet veren bir kuruluştur. Servis hizmetlerimiz arasında çamaşır makinesi servisi, buzdolabı servisi, bulaşık makinesi servisi, fırın servisi ve derin dondurucu servisi bulunmaktadır. Garantisi bitmemiş ürünlere servis hizmetimiz yoktur.

Vestel Servisi özel servis olarak beyaz eşya ürünlerine tamir, bakım, onarım ve özel teknik servis hizmeti sunmaktayız. İstanbul Küçükçekmece’de kurulan firmamız; İstanbul geneline Vestel servis hizmeti vermektedir. Doğru ve yerinde adımlarla müşteri ilişkisi kuran Sefaköy Vestel Servisi, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan ve test cihazlarında son teknolojiyi kullanan firmadır.

İstanbul’da değişimin öncüleri arasında yer alan servisimiz, deneyim ve birikimiyle beyaz eşya servisi sektöründe dönüşüm ve değişimlere kendisini adapte etmektedir. Sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği network ağını sorunsuz biçimde değerlendirmektedir.

Amacımız, müşterilerimize en güzel Vestel özel servis desteğini sunmaktır. Profesyonel uzman personelimiz aynı gün içerisinde servis taleplerine cevap vermektedir.

Misyonumuz;

müşterilerimizin beyaz eşya sektöründe sorunlarına ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek servis ve çözüm uygulamaları sunabilmektir.

Vizyonumuz;

beyaz eşya servisinde sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, teknoloji ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmaktır.